Motogratka Blog
SATURN SKY ROADSTER CABRIO ( w Europie OPEL GT ) 2008 r. , 2,4 benzyna , 186 KM , Automatik , czarny metalić z delikatną niebieską perłą , 87600 km . Samochód osobiście kupiłem w Stanach , posiada pełną dokumentację , bezwypadkowy , jest wyjątkowo piękny i interesujący nieznany na polskich ulicach , produkowany tylko w latach 2007- 2009 w ilości 3720 egzemplarzy dlatego ten samochód jest już unikatem którego wartość już tylko rośnie . Jazda tym samochodem to prawdziwe doznania jego mocy , przyspieszenia i prowadzenia . Samochód w wersji Kabriolet szczególnie pięknie wygląda gdy prowadzi go piękna kobieta z długimi włosami , zatem zapraszam hojnych Panow do sprawienia uroczego prezentu swoim żonom , narzeczonym , partnerkom . Samochód sprzedam lub zamienię na samochód osobowy , Kabriolet lub dostawczy w różnej zabudowie - samochody mogą być uszkodzone w cenie do 30 000 zł .Posiadam również motocykl Suzuki C-50 2006 r. VL 800 Boleuvard w niskiej cenie .
Numer ogłoszenia: 47935741
Numer ogłoszenia: 47935741
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog