Motogratka Blog
Samochód jest w bardzo dobrym stanie, wręcz idealnym jak na swój wiek.
Silnik został wyremontowany przy przebiegu 130 tys. (tylko dlatego, że jeden zawór był pęknięty), nawet się nie zastanawiałem i zrobiłem cały silnik, od razu wymieniono łańcuch rozrządu, wyczyszczono wszystkie wtryskiwacze, wymieniono pompę płynu chłodzącego,wszystkie uszczelniacze,Wymieniono olej w skrzyni biegów. Wymiana oleju w silniku co 8 tys. kilometrów, wyłącznie olej Motul. Skrzynia biegów działa idealnie. Wymieniono tylne tarcze hamulcowe, wszystkie klocki są nowe, przednie amortyzatory są nowe, sprężyny i poduszki. Układ jezdny jest w idealnym stanie. Nowa turbosprężarka, nowa chłodnica klimatyzacji. Komplet opon zimowych R16 .60% na oryginalnych felgach aluminiowych, letnie Pirelli R 17. 80% na zupełnie nowych oryginalnych felgach aluminiowych. Dwa komplety dywaników: zimowe i letnie. Samochód jest jak złoto, wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Jak widać na zdjęciach, jestem osobą, która bardzo kocha samochody, żyłem tym samochodem. Powody sprzedaży: urodziło się drugie dziecko i samochód stał się dla nas za mały.
Samochód jest bardzo zwinny, jeździ się nim bardzo dobrze. Nigdzie nic nie stuka i wszystko działa idealnie.
Numer ogłoszenia: 47991183
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog