Motogratka Blog
Sprzedam OPEL Corsa D - model po lifcie (modernizacji) 2012
Silnik 1. benzyna 4 cylindry.
Auto ma uczciwą pełną historię przebiegu w CEPIKu.
Auto jest bezwypadkowe.
Serwisowane.
Salon Polska.
Bezwypadkowy.
Sprawny, czysty.
Klient zostawił to auto w rozliczenie za nowe auto w ASO Opel Polska - Bemo Motors w Poznaniu.
Wystawiam fakturę VAT marża, a więc kupujący nie musi płacić podatku PCC 2% w urzędzie skarbowym.
BDB cena poniżej średniej rynkowej.
Auto jest u mnie prywatnie, nie w komisie.
Oględziny możliwe cały dzień, także wieczorami i w weekendy.
W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny +48... Pokaż numer
Link do filmu z video prezentacji auta udostępnię dla zainteresowanego.
Numer ogłoszenia: 47975673
Pn - Pt: 09:00 - 22:00
Sb: 09:00 - 22:00
Nd: 10:00 - 22:00
Numer ogłoszenia: 47975673
Pn - Pt: 09:00 - 22:00
Sb: 09:00 - 22:00
Nd: 10:00 - 22:00
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog