Motogratka Blog
Dzień dobry,
Mam do sprzedania auto Mazda 2 z 2004 roku Benzyna w dobrym stanie.
- Zadbane
- Nigdy nie było w nim palone
- Lekkie wgniecenie z przodu (widoczne na zdjęciach)
- Sprawny
- Oryginalny przebieg 236 tysięcy
- Komplet opon zimowych na zmianę w bardzo dobrym stanie
- Cena do negocjacji
Samochód wymaga lekkich poprawek. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.
Tel: +48... Pokaż numer
Numer ogłoszenia: 47989921
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog