Motogratka Blog
Auto kilka dni w kraju, bezwypadkowe, w bardzo dobrym stanie technicznym
.
Po opłatach !!!
Przygotowane do rejestracji!!!
W cenę auta wliczony jest:
-podatek akcyzowy
-przegląd techniczny
-rożne, liczne, inne podatki...
.
Kupujący otrzymuje FAKTURĘ i jest ZWOLNIONY z opłaty skarbowej PCC zwanej potocznie podatkiem od wzbogacenia 2%
.
Dziś kupujesz - dziś rejestrujesz - 160zł
.
Kupując auto opłacone masz gwarancję legalnego pochodzenia pojazdu, pewnego roku produkcji a także oszczędzasz swój czas, nerwy i pieniądze!
.
Dynamiczny, ekonomiczny, prawdziwie JAPOŃSKI-bezawaryjny motor 1339cm i-DSI 83KM suchy, nie myty.
Tani w obsłudze (nie zniszczalny łańcuch rozrządu)
.
NAJBOGATSZA wersja wyposażenia z KLIMATRONIKIEM - patrz konsola środkowa -kółeczko (okienko) , sterowanie radia w kierownicy, boczny kierunek w lusterku a nie w błotniku, prawdziwie welurowa tapicerka, silnik1.4 itd
.
Stan b.dobry, auto gotowe do jazdy
Wszystko sprawne
.
Czyste i zadbane
.
Brak jakichkolwiek ognisk korozji
tłumiki nowe
PATRZ FOTO
.
Zapraszam na jazdę próbną
Numer ogłoszenia: 48031629
Numer ogłoszenia: 48031629
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog