Motogratka Blog
Sprzedam ładnego FORDA TRANSIT Custom-3-OSOBOWY
-Sprowadzony z Niemiec
Cena .na export 24900pln
Wystawiam f.VAT 23%
Wyposażenie:
Klimatyzacja
ABS
ASR (kontrola trakcji)
CD
HAK
Halogeny
Centralny zamek
Elektryczne szyby
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Immobilizer
Tempomat
Klimatyzacja manualna
Komputer pokładowy
Poduszka powietrzna kierowcy
Poduszka powietrzna pasażera
Przesuwane drzwi
Radio fabryczne
Wielofunkcyjna kierownica
Wspomaganie kierownicy
Stan BDB
Wnętrze bez braków,dziur, przetarć, w środku nie było palone. Auto nie wymaga wkładu finansowego.
Technicznie także bez zastrzeżeń.Możliwa wizyta w dowolnym warsztacie/stacji kontroli pojazdów.
Zapraszam do oględzin i jazdy próbnej w Wielka Wieś363. k/Tarnowa trasa Wojnicz Zakliczyn.
Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie
UWAGA!
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl
art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy
lub nieaktualność ogłoszenia.
Numer ogłoszenia: 48004927
Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sb: 09:00 - 14:00
Nd: 00:00 - 00:00
Numer ogłoszenia: 48004927
Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sb: 09:00 - 14:00
Nd: 00:00 - 00:00
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog