Motogratka Blog
Witam
-Sprzedam Bardzo ładną Pande z Niemiec
-W wyposażeniu posiada
-Klimatyzacje
-ABS
-Radio cd
-Wspomaganie kierownicy
-Air bag
-el.szyby
i inne.....
Wnętrze bez braków,dziur, przetarć, w środku nie było palone. Auto nie wymaga wkładu finansowego.
Technicznie także bez zastrzeżeń.Możliwa wizyta w dowolnym warsztacie/stacji kontroli pojazdów.
Zapraszam do oględzin i jazdy próbnej w Wielka Wieś363. k/Tarnowa trasa Wojnicz Zakliczyn.
Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie
UWAGA!
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl
art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy
lub nieaktualność ogłoszenia.
Numer ogłoszenia: 47990971
Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sb: 09:00 - 14:00
Nd: 00:00 - 00:00
Numer ogłoszenia: 47990971
Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sb: 09:00 - 14:00
Nd: 00:00 - 00:00
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog
Motogratka Blog